İzmir,35000
0(232) 255 00 08
izmirdaikinservisi35@gmail.com

Gaziemir Daikin Servisi

Gaziemir Daikin Servisi

Gaziemir daikin servisi, klima konusunda mümkün olan en iyi işçilikle hizmetlerine devam etmektedir. Klimanın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu sebeple kaliteli hizmet sunmak bizim işimiz. Etkili ve verimli çalışmalar ile onarmak, bakım yapmak bize düşer. Gaziemir daikin servisi numarası 0(232) 255 00 08 arayıp randevu alabilirsiniz.

Her tür daikin model klima için onarım bilgisine sahibiz. Ekiplerimiz bu konuda gerekli kursları alır. Bu sebeple ‘acaba’ diye düşünmezler. Arızayı görür, tespit eder ve yapmak için uğraşırız. Çünkü tüm olasılıklar hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

Klimanızı profesyonel şekilde kullanmak için bakımını aksatmayın. Böylece aksaklıkların önüne geçin. Sizi yarı yolda bırakmak istemiyorsanız gereken özeni gösterin. Aksi taktirde maliyetli bir sonuç ile karşı karşıya kalmanız işten bile değildir. Zamanında bakım işlemleri için Gaziemir daikin servisi yanınızdadır.

Gaziemir Daikin Klima Servisi

Ortamın konforunu her daim uygun tutmak isteriz. Bunun için de kombi klima gibi ürünler hep hayatımızda olacak. Artık bunlar olmadan bir ev düşünülemez. Beyaz eşya gibi klasik ev ihtiyaçları haline geldi. Hatta klima sadece salonda de değil, odalara da takılmaya başlandı. Daha çok yaz aylarında ihtiyaç oluyor.

Gaziemir daikin klima servisi olarak kaliteli işçilik garantisi sunuyoruz. Bunlar inverter klima olduğu için işi bilen usta olması şart. Bunu hafife almayın. Klimanızı geri döndüremez hale getirmesi an meselesidir. Bir anlık hata ile klimaya ağır hasar aldırabilirler. Bu yüzden muhakkak işin ehli biri olmalıdır. Biz bu konuda kendimize çok güveniyoruz.

Hem arıza hem bakım konusunda uyguladığımız işlemlerin arkasındayız. Gerek parça gerekse işçiliğimiz güvencelidir. Harika bir hizmet aldığınızdan emin olun. Fiyatlarımız da uygundur. Ayrıca işi bilmeyen bir kişiye baktırmanın maliyeti size epey pahalıya patlar, bunu da unutmayın.

gaziemir daikin servisi

Gaziemir Daikin Klima Bakım

Bakım konusu tamamen işçiliktir. Bu sebeple arıza gibi belirli yere odaklanmak yok. İşin içine işçilik girince her servis farklı şekilde bakım yapabilmektedir. Kısacası klima bakımları servisten servise değişiklik gösterir.

Klima bakım konusunda orta ayarı tutturmak önemlidir. Klimanın sadece filtresini alıp yıkamak yıllık klima temizliği sayılmaz. Onu siz de yaparsınız. Hatta yapmalısınız. En azından ayda bir kez filtreleri çıkartıp yıkayın.

Güzel olsun diyerek klimayı söküp yıkamakta iyi değildir. Müşteriler bunun yanılgısına çok düşüyor. Bunlar inverter ürün olduğundan söküp yıkandığında kart ve ya kablo grubuna su gitmesi durumunda çok çılgın bir maliyet sizi bekler. Bazen o an arızayı göremezsiniz ve zamanla ortaya çıkar. Sonuç olarak klimanın sökülüp yıkanması da hata olur.

Gereken bakım üzerinde ve paneli özel klima asidi ile temizleyerek yapılmalıdır. Evapları iyice temizleriz. Fan temizliği yapılır. Filtreler zaten temizlenir. Bu şekilde yapılan bakım en uygun olandır. Gaziemir daikin servisi ararsanız en doğru şekilde bakım hizmeti almış olursunuz.

Gaziemir Daikin Klima Montaj

Klima montaj yaptırmak özellikle yazları dert olur. Çünkü uzun süren bir işlem ve günlük yapılacak limit belli. Bu limitin üzerinde yapmak zordur. İnsan gücü gerektiren ve çok fazla zaman harcayan iş olduğundan randevulu çalışılır. Yazın yoğun dönemde 3-4 hafta sonrasına kadar bile randevular dolar.

Montaj, yer değişim gibi işlemlerde olabildiğince yakın sürede işinizi çözmek için uğraşırız. Yoğun dönemleri tecrübelerimize dayanarak biliyoruz. Buna bağlı olarak o dönemlerde fazla ekip çalıştırıyoruz. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz.

Yer değişim, söküm, montaj işlemleri için Gaziemir daikin servisi size destek olur. Mesela bazı servisler bu işlere hiç girmez. O sebeple servis bulmanız zor olur. Ancak biz yaz kış demeden bu hizmetimizi 365 gün veriyoruz. Sizi mağdur etmez, yardımcı oluruz.

Tüm işlemleri memnuniyet kapsamında yerine getiririz. Gaziemir daikin servisi yapılan tüm işlemlerin arkasında durur. En iyi hizmeti vermek için kendimizi bu işe adadık. Kafanızda olan soruları yorum bölümünden ya da bizi arayarak iletebilirsiniz.

6 cevap

  1. Aslı dedi ki:

    Gelen servis çok ilgiliydi klimamız soğutmuyordu anında düzelttiler ve çok uygun bir ücretle halloldu bir daha klima ile ilgili durumlarda mutlaka sizi çağıracağım

  2. Sıla dedi ki:

    Gelen servisten memnun kaldım söz verdiği gibi gününde geldi ve sürekli iletişim kurarak bilgilendirdiler

  3. Ebru dedi ki:

    Daikin klima bakım için fiyat aldık uygun geldi ve çağırdık. Uygun fiyat olduğu için biraz şüphe ettim ancak gayet güzel yaptılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA