İzmir,35000
0(232) 255 00 08
izmirdaikinservisi35@gmail.com

Hakkımızda

İşletmemiz klima tamir, bakım ve montaj hizmetleri sağlamaktadır. Klimanın en sorunsuz şekilde bakımını ve onarımını istiyorsanız biz destek oluruz. Klima montaj hizmetimiz de şu şekildedir. Adresten adrese taşıma, aynı muhit içi yer değiştirme, sökülmüş klimanın takılması ve klimanın sadece sökümü gibi işlemleri yaparız. Eğer klimayı yeni aldıysanız bunun kurulumu için Daikin müşteri hizmetleri arayacaksınız.

Yapılan işlemlerin daima arkasındayız. Bunun için hem parçaya hem işçiliğe garanti veriyoruz. Birçok firma sadece parça garantisi verir. Biz işçilik için de para almıyoruz. Aynı yerden yeniden arıza yaparsa adrese gelip tekrar parça değişimi yapıp bunun için servis ücreti dahi almayız. Bu yüzden bizden kaliteli hizmet almış olursunuz.

Yapılan tüm işlemler kendi firmamız kapsamındadır. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz. Ancak kesinlikle orijinal parça kullanıyoruz. Yapılan tüm işlemlerin de arkasındayız. İşlemlerin sonunda muhakkak servis formu kesilir. Bu formda; yapılan işlem, alınan ücret, arıza tespiti ve sizin bilgileriniz yer alır.

Call Now ButtonTIKLA ARA